Mongolia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Mongolia

Nieruchomość na sprzedaż w Montanie

 Montana, państwo z dwoma nieoficjalnymi pseudonimami, Big Sky Country i The Treasure State, jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ stanów w Stanach Zjednoczonych. Ma również swoją północną granicę z południowymi granicami Kolumbii Brytyjskiej, Alberty i Saskatchewan.

Ten okres nie jest najlepszy, aby zainwestować pieniądze w nieruchomości na sprzedaż w Montanie, a kraj nie jest najlepszym miejscem w USA, aby szukać dobrej inwestycji.

Państwo jest dość duże, ale jest słabo zaludnione, a tylko 1042.520 mieszkańców zostało sklasyfikowanych jako ósme najmniej zaludnione państwo i trzecie najrzadziej zaludnione państwo w kraju.

Montana w dużej mierze charakteryzuje się pasmami górskimi.

Gospodarka Montany składa się głównie z rolnictwa. Głównie gospodarstwa i hodowla zbóż.

Państwo ma również szybko rozwijający się sektor turystyczny. Każdego roku w Parku Narodowym Glacier i jeziorze Flathead jest ponad dziesięć milionów odwiedzających. Także w źródłach rzeki Missouri, miejscu bitwy pod Little Bighorn i trzech z pięciu wejść do Parku Narodowego Yellowstone.

Zdrowa i zróżnicowana gospodarka Montany przyczynia się do zdrowego i zróżnicowanego rynku nieruchomości w Montanie. Państwo ma również pięć Statystycznych Obszarów Metropolitalnych, skupionych w miastach Bozeman, Butte, Helena, stolicy, Kalispell i Havre, być może najlepsze miejsce, w którym poszukuje nieruchomości na sprzedaż w Montanie.

Krajowe wartości rosną w Montanie, jak to było od kilku lat. Tendencja ta prawdopodobnie utrzyma się.

Średnia wartość nieruchomości na sprzedaż w Montanie wzrosła w ostatnim roku o 7,0% i wzrośnie o 3,8% w przyszłym roku.

 Średnia wartość nieruchomości na sprzedaż w Montanie jest wyższa niż średnia krajowa.

NAR, odnotował wzrost o ponad 5% sprzedaży domów w trzecim kwartale 2017 r., Mimo że na rynku nieruchomości w Montanie występuje niedobór dostępnych domów. Dzieje się tak w niektórych regionach stanu. Niedobór ten wynika ze stałego wzrostu zatrudnienia i ograniczonej zdolności firm budowlanych do utrzymania podaży.

 Rynek nieruchomości w Montanie ma wiele do zaoferowania w całym stanie, ale niektóre obszary wyróżniają się.

Tak jest w przypadku Bozeman w Montanie. Bozeman został uznany za najlepsze miejsce do życia w stanie Montana i idealnym miejscu, gdzie polowanie na nieruchomości na sprzedaż w Montanie.

Domy w okolicy mogą być trudne do znalezienia. Mniej niż połowa mieszkańców miasta ma własny dom.

Średnia wartość domu w Bozeman jest o 100 000 $ wyższa od średniej krajowej. Średnie miesięczne koszty najmu w mieście są niższe niż średnia krajowa.

  •  
    Przeprowadzka do Mongolii. Emigranci i mieszkają w Mongolii

      Kontynuując analizę możliwych krajów, w których możemy zacząć od zera, inwestując w lokalne nieruchomości, w Realigro skupiliśmy się na bardzo wyjątkowym terenie. Jesteśmy w Azji, szczególnie we wschodniej części kontynentu. Naród dnia nie ma ujścia do morza i ma najniższą gęstość zaludnienias s...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 5383

Sprzedaż Teren rolniczy, Mongolia, Tov, Terelj , Gorkhi, Bolor 6th ward

910,413.73PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

4 m²
Teren położony jest w centrum Mongolii. It 's bardzo ładny widok i dziewiczy charakter. Teren jest nowy świeży, bardzo piękne. To s "w ...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB